facebook
windsurfing | kitesurfing | katamarany | skutery wodne
polsporty widndsurfing
Jurata +48 604 667 625
  1. Główna
  2. Oferta
  3. Imprezy firmowe
  4. Tu jesteśmy
  5. Kontakt

Kitesurfing

Kitesurfing to sport dla wszystkich!

Być może wygląda na trudny do ujarzmienia, ale w rzeczywistości tak nie jest. Jeśli marzysz by pływać na kitesurfingu, to dobrze trafiłeś. Wiek nie ma znaczenia, ludzie 70+ również radzą sobie świetnie pływając z latawcem. Wbrew pozorom nie jest to sport siłowy, a techniczny.


Twój instruktor przeprowadzi Cię krok bo kroku. Zaznajomi Cię z teorią okna wiatrowego, treningowym latawcem, którym na lądzie będziesz wprawiał się w sterowanie, a następnie wejdziesz do wody, gdzie już na dużym latawcu będziesz uczył się wykorzystywać siłę ciągu.


Gwarantujemy że pozytywne emocje wytworzone przy tej nauce, zostaną na długo w pamięci. Ponadto progres w fazie początkowej jest na tyle duży, że będziesz myślał tylko o tym by wrócić do wody i na kite’a!


Ponadto Zatoka Pucka w której przeprowadzamy szkolenia, charakteryzuje się płaską i płytką wodą - czyniąc ją jednym z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych miejsc do nauki.


3 mity Kitesurfingu!

1. Muszę być silny!

Pływając na kitesurfingu, masz na sobie trapez do którego podpięty jest latawiec. Siła ciągu rozkłada się zatem na całe ciało, a ręce służą tylko do sterowania latawcem a nie jego utrzymania.

2. Jestem za stary/za gruby/ za chudy!

Kitesurfing to deska z latawcem. Latawce produkowane są w wielu rozmiarach. Naszym zadaniem jest odpowiednie dobranie jego rozmiaru do twojej wagi i warunków fizycznych.

3. Kitesurfing jest niebezpieczny!

Wszystko co robisz nie mając o tym pojęcia może być niebezpieczeństwem dla Twojego zdrowia. Jeśli jednak podchodzisz racjonalnie do tematu, zapisując się na kurs gdzie jesteś krok po kroku wprowadzany w świat kitesurfingu, minimalizujesz ryzyko kontuzji. Jesteśmy wyszkoloną kadrą, która na pierwszym miejscu stawia Twoje bezpieczeństwo!


Zapraszamy!!!

kitesurfing

Menu

  1. Kursy Kitesurfingowe
  2. Obozy
  3. Wypożyczalnia

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz zarezerować termin?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

 
+48 509 514 914
 
Telefon
 
E-Mail

lub skorzystaj z formularza

 

Odwiedź nas

Główna | Imprezy Firmowe | Polsporty Jastarnia | Polsporty Jurata | Polsporty Rewa | Galeria | Kontakt
© 2016 Polsporty.pl